• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

На Львівщині винесли ще один вирок за ухиляння від строкової служби

На Львівщині винесли ще один вирок за ухиляння від строкової служби
фото: Podrobnosti

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Львівської області.

Дрогобицька місцева прокуратура довела у суді провину 21-річного дрогобиччанина, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.335 КК України – ухилення від призову на строкову військову службу.

Призовник перебував на обліку у військовому комісаріаті, а відтак був належно поінформований про наслідки неявки на відправку, а за результатами медичної комісії був визнаний придатним до строкової служби.

Проте, після отримання повістки з вимогою прибути до районного військкомату для подальшого проходження військової служби у Збройних силах України, всупереч вимогам ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», без поважних причин не з’явився.

Під час досудового розслідування, на підставі п.2 ч.1 ст.468 КК України, між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості.

За результатами розгляду, Дрогобицьким міськрайонним судом порушнику проголошено вирок та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, одночасно, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з встановленням іспитового строку – 1 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: