дивись.info

Оцінка впливу на довкілля сміттєпереробного заводу у Львові буде оголошена у березні, — Семерак

Оцінка впливу на довкілля сміттєпереробного заводу у Львові буде оголошена у березні, — Семерак

Міністерство екології та природних ресурсів оприлюднить оцінку впливу на довкілля щодо проекту сміттєпереробного заводу у Львові в березні.

Про це під час брифінгу у Львові повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає кореспондент Дивись.info.

«Процедура не завершена. Має завершитися у березні. У документі має бути дана оцінка можливого впливу на довкілля імплементації цього заводу із тими технологіями, які запроектовані, запрогнозовані в реалізації цього проекту. Які можуть бути висновки з процедури оцінки впливу на довкілля? Як передбачено у законі – можуть і дозволити, і скласти серйозні екологічні обмеження діяльності цього заводу чи проектної діяльності. Спілкуючись із представниками громади, ми домовились, що у терміновому порядку вже сьогодні ми отримали певні вимоги письмові і готові прийняти їх у найближчі дні. Ці вимоги будуть проаналізовані і включені у фінальний звіт оцінки впливу на довкілля. Вважаю, що у нас є час для якісного, зваженого завершення цього процесу», – заявив міністр.

Водночас, Остап Семерак ухилився від прямої відповіді на питання, як ставиться міністерство і він особисто до можливості побудови заводу.

«Ми повинні робити заяви, які базуються на наших повноваженнях і на нашій відповідальності. Є чітке законодавство, згідно з яким відбувається процедура обговорення і готуються висновки. Не тягніть з мене заяв, які будуть суперечити моїм повноваженням і моїй відповідальності. Центральна влада – міністерство природи – формує політику, а відповідальність за надання таких послуг лежить на тих людях, які мають бюджетні призначення, яким делеговано це. Ви, я як міністр хочемо почути від міської влади кожного міста, кожного села, як вони збираються це реалізувати. Якщо вони це не збираються реалізувати, у нас є інструменти заохочення, примусу і покарання», – заявив Остап Семерак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.