дивись.info

Цьогоріч у Львові відкриють 8 спортивних майданчиків

Цьогоріч у Львові відкриють 8 спортивних майданчиків

На комісії фінансів та планування бюджету депутати погодили титульні списки львівських комунальних підприємств на 2019 рік.

За словами директора ЛКП «Спортресурс» Ігоря Самотія, цього року проведуть капітальний ремонт на чотирьох дитячо-спортивних майданчиках, передає портал депутатів ЛМР.

« Уже розроблена проектно-кошторисна документація для майданчика на вул. Тракт Глинянський, зараз вона на експертизі. Після цього ми оголосимо відкриті торги і визначимо підрядну організацію, яка буде виконувати роботи. На решту адрес – на вул. Шевченка, 360; Й. Сліпого, 33; вул. Тролейбусна, 2  проектно-кошторисна документація в процесі розробки. Крім цього, в роботі ще сім перехідних об’єктів, які заплановано відкрити влітку. Також плануємо новий майданчик в мікрорайоні Рясне на вул. Величковського, 16-18, орієнтовна вартість об’єкту – 13 млн грн».

Ігор Самотій зазначив, що цього року відкриють ще вісім майданчиків. «Це – вул. Винниченка, 4, там планується два майданчики – баскетбольний та скейт-майданчик. На вул. Марка Вовчка, 3  – мультифункційний майданчик для футболу, баскетболу, із зоною для воркауту, на вул. Медової Печери, 7-9 – футбольний майданчик із штучним покриттям. На вул. Ковельській, 67 змінюємо штучну траву і ставимо нову огорожу. Також закінчили роботи на вул. Хоткевича, 44, там майданчик уже готовий для занять воркаутом та встановлені вуличні тренажери».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.