дивись.info

На Львівщині планують створити 15 тисяч нових робочих місць

На Львівщині планують створити 15 тисяч нових робочих місць
Фото: ЛОДА

На Львівщині планують створити  15 тисяч нових робочих місць до 2021 року.

Про це йшлося сьогодні, 23 лютого під час Ради регіонального розвитку області, повідомляють в прес-службі ЛОДА.

«Львівщина – це той регіон, який продемонстрував антитезу до того, що поширюють наші вороги. Ми гордимось нашими успіхами. Маємо зростання економіки і потребу в нових робочих місцях», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, у планах на 2019 – 2021 роки ввести в експлуатації більше двох тисяч нових інфраструктурних проекти, зокрема закладів освіти, культури, охорони здоров’я, об’єктів житлово-комунального господарства, спорту та архітектури.

Також на Львівщині триватиме робота із розбудови українсько-польського прикордоння.

Розбудова транспортно-логістичних центрів в Україні на сьогодні є одним з головних напрямків підвищення ефективності та якості транспортного обслуговування і, в першу чергу, в міжнародному сполученні.

«Ми завжди будемо західними воротами України. Ті плануи, які стосуються розвитку логістичних центрів – абсолютно досяжні. Львівщина має перейти на нову якість та стати логістиним хабом. Потяги уже їздять через Бескидський тунель, тож скоро по Інтерконектору йтиме скраплений газ. Окрім того повинна бути розбудована вузькоколійна ділянка», – зазначив голова Львівської ОДА.

Відтак, у планах на 2019 – 2021 роки збудувати майже 70 км колій, створити нові логістичні центри та робота над «Сухим портом». В умовах подальшої культурної та економічної евроінтеграції, переорієнтації пасажирських та вантажних потоків, збільшення товарообігу між Україною та країнами ЄС надважливим є забезпечення пришвидшеного розвитку транспортного сполучення України з ЄС у цілому та Львівського регіону зокрема.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.