дивись.info

Туристичний та курортний потенціал Львівщини презентували у Республіці Сербія

Туристичний та курортний потенціал Львівщини презентували у Республіці Сербія
Фото: ЛОДА

Туристичні та курортні можливості Львівщини презентували на Міжнародному ярмарку для туристичних компаній, який відбувається у столиці Республіки Сербія – Белграді.

Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Зокрема, заступник начальника управління Тарас Лозинський презентував цікаві туристичні місця області, активний, медичний та гастротуризм Львівщини, курортні можливості регіону, Карпати і еко- та природні туристичні локації, культуру та пам’ятки архітектури.

«Сербські туристи проявляють велике зацікавлення до подорожей Україною. Учасників Міжнародного ярмарку найбільше зацікавили паломницькі поїздки та гастротуризм. Львівщина має чим зустріти, здивувати та потішити сербських туристів, тому з радістю чекаємо їх на наших теренах», – зазначив Тарас Лозинський.

Захід організували з нагоди відзначення 25-ї річниці дипломатичних відносин України та Сербії. На презентації представили свою діяльність також туристичні компанії України та Сербії та сербська авіа-компанія Air Serbia, яка з червня 2019 року почне здійснювати прямий рейс Белград-Київ.

Туристичний та курортний потенціал Львівщини презентували на запрошення Посольства України в Республіці Сербія.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.