дивись.info

Закарпатські прикордонники вилучили контрабанди на понад 300 тис. грн.

Закарпатські прикордонники вилучили контрабанди на понад 300 тис. грн.
Фото: Держприкордонслужба

Вчора у залізничному пункті пропуску «Павлово» під час огляду вантажного потягу, що прямував з України до Словаччини, правоохоронці виявили 15000 пачок контрабандних цигарок марки «NZ», прихованих в окатиші концентрату руди.

Тютюнові вироби без акцизних марок було упаковано у поліетиленову плівку та поміщено під рудою у трьох вагонах потягу. Правоохоронцям вдалося виявити контрабандний тютюн завдяки пильності та досвіду – слцжбовці помітити порушення насипу у верхньому шарі окатишу.

За дві години прикордонники цього ж відділу попередили ще одну спробу контрабанди тютюнових виробів. Прямуючи до Словаччини у приватних справах через пункт пропуску «Ужгород», наш співвітчизник наважився на додатковий протиправний заробіток.

Під час поглибленого огляду його легковика «ВАЗ-21101» прикордонний наряд спільно з митниками виявив 200 пачок цигарок «Rothmans» та «Marlboro». Їх приховали від контролю у порогах і під обшивкою крил.

Відшукати контрабанду правоохоронцям допоміг службовий собака, навчений на пошук тютюну.
В обох випадках виявлені цигарки вилучено у відповідності до чинного законодавства.

Прихований у вантажному потягу тютюн оцінили на суму 225 тисяч гривень. А закарпатець, котрий заради заробітку ризикнув автівкою, врешті позбувся і транспортного засобу, і прихованих у ньому цигарок. За результатами експертизи, їх оцінили на загальну суму понад 84 тисячі гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.