дивись.info

Рада проголосувала за допуск іноземних військових на навчання в Україну

Рада проголосувала за допуск іноземних військових на навчання в Україну

Верховна Рада схвалила за основу і в цілому законопроект про допуск підрозділів Збройних сил іноземних держав на територію України.

«За» законопроект №10067 проголосували 263 нардепи.

Метою документа є врегулювання питання про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях.

Законопроект розроблено для забезпечення постійного підтримання обороноздатності держави, боєздатності ЗСУ, інших військових формувань.

На фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням багатонаціональних навчань на території України та за її межами в 2019 році передбачено 40 млн 220,1 тис. грн.

«Рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні “Репід Трайдент – 2019”, українсько-американському навчанні “Сі Бриз – 2019”, українсько-румунському навчанні “Ріверайн – 2019”, багатонаціональному навчанні “Кленова Арка – 2019” та українсько-британському навчанні “Воріер Вотчер – 2019” схвалити», – йдеться у тексті закону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.