дивись.info

Львівська облрада продала будинок колишнього інтернату київській фірмі

Львівська облрада продала будинок колишнього інтернату київській фірмі

У середу, 27 лютого, управління майном спільної власності Львівської облради провело аукціон з продажу чотириповерхового будинку на вул. Короленка, 7, що у центрі Львова.

У аукціоні перемогла київська брокерська компанія «Горизонт Проперті», що діє в інтересах невідомого покупця, і запропонувала за будівлю 35,1 млн грн, пише Zaxid.net.

Загальна площа будинку колишнього інтернату, які управління майном спільної власності Львівської облради виставило на аукціон, становить 2929,9 м2. Стартова вартість будинку становила 29,2 млн грн. Раніше представник облради Віктор Кусий висловлював припущення, що під час аукціону вартість будинку може сягнути 50 млн. грн. Участь в аукціоні взяли лише дві компанії – львівське ТзОВ «Школа вільних та небайдужих» та київське ТзОВ «Горизонт Проперті». Під час трьох раундів ТзОВ «Горизонт Проперті» не змінювало свою стартову пропозицію придбати будинок за 35,1 млн грн (443,8 долари/м2) і у результаті перемогло в аукціоні.

ТзОВ «Школа вільних та небайдужих» практично не конкурувало з цією фірмою, оскільки лише один раз підвищило свою цінову пропозицію з 29,2 млн грн до 29,5 млн грн. «Школа вільних та небайдужих» входить до мережі «Холдингу емоцій !FEST». Фірма «Горизонт Проперті», що перемогла на аукціоні, зареєстрована чотири місяці тому у Києві. Основним видом діяльності компанії є купівля та продаж нерухомості.

Нагадаємо, що раніше Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ звертався до обласної ради з проханням безкоштовно передати будинок інтернату для створення «Дому милосердя». Згодом Центр опіки сиріт проводив різні заходи, щоб зібрати гроші для викупу будинку на аукціоні, однак це не вдалось.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.