дивись.info

Сьогодні мер Садовий підписав договір гарантії з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів

Сьогодні мер Садовий підписав договір гарантії з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів

Сьогодні договір гарантії між ЄБРР та ЛМР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів місцевого виробника та оновлення транспортної інфраструктури в Києві, в офісі ЄБРР, підписали мер Андрій Садовий та керівник Банку в Україні Маттео Патроне.

Про це повідомили в ЛМР.

Також у планах Львова — закупівля ще 10 нових трамваїв та 100 автобусів. Опрацьовується можливість закупівлі 100 електробусів.

Нагадаємо, 18 лютого 2018 року ЛКП «Львівелектротранс» підписало контракт з ТОВ «СП «Електронтранс» про поставку 50 нових тролейбусів. Підписання відбулося в рамках кредитної угоди з ЄБРР щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту, якою передбачено придбання 50 нових, низькопідлогових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та двох депо, розташованих на вул. Промисловій (трамвайне депо) і вул. Тролейбусній (тролейбусне депо).

Сьогодні, 1 березня, відбулося підписання договору гарантії, відшкодування та підтримки щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку. Відповідно до договору, Львівська міська рада виступає гарантом щодо кредитних зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» перед Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЄБРР організовує пакет фінансування в сумі до 17,5 млн. євро на придбання до 50 нових тролейбусів, який складається з 13-річного кредиту ЄБРР в сумі до 15 млн. євро і кредиту Фонду чистих технологій в сумі до 2,5 млн. євро. Кошти будуть надані ЛКП «Львівелектротранс», яке експлуатує в місті 10 тролейбусних маршрутів загальною протяжністю майже 75 км.

В рамках цього проекту буде профінансовано закупівлю до 50 нових тролейбусів та обладнання для їх технічного обслуговування, а також реконструкцію та модернізацію двох електротранспортних депо і контактної мережі.

Довідка

Станом на сьогодні ЛКП «Львівелектротранс» експлуатує 72 одиниці тролейбусів (48 одиниць — старі, 14 одиниць — відносно нові, 10 одиниць — нові) та 126 одиниць трамваїв (98 одиниць — старі, 19 одиниць — берлінські, придбані у 2018 році, 9 одиниць — нові). Також підприємство має на балансі 1 електробус.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.