дивись.info

У Львові прибирають вулиці від піску: цього тижня вивезли 155 машин піску

У Львові прибирають вулиці від піску: цього тижня вивезли 155 машин піску
Фото ілюстративне.

Комунальні служби Львова прибирають вулиці від піску. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, за цей тиждень було вивезено 155 машин піску.

З вчорашнього дня до роботи задіяні порохотяги. Також тривають роботи з ліквідації аварійних ям. На вихідних роботи по цих напрямках продовжуватимуть.

«Комунальні служби міста, паралельно з роботами з ліквідації аварійної ямковості на дорогах, проводять роботи з прибирання вулиць — хідників, прибордюрної частини, переходів від піску. За цей тиждень комунальники вивезли 155 машин піску. Для забезпечення якісної очистки, від вчорашнього дня до роботи задіяно 2 порохотяги. Сьогодні вночі працюватиме ще один порохотяг Галицько-Франківського ШРП.

Також продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості. На вихідних роботи триватимуть», — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, станом на 27 лютого вдалося ліквідувати ямковість на дорогах площею 8873,5 м2. Для робіт використано 936 тонн гарячого асфальту та 146,8 тонн холодного асфальту. Найбільший об’єм робіт вдалося виконати у Залізничному, Сихівському і Франківському районах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.