дивись.info

Угорщина хоче збудувати новий міст через Тису на Закарпатті

Угорщина хоче збудувати новий міст через Тису на Закарпатті

Угорщина має намір збудувати новий міст через річку Тиса біля закарпатського міста Чоп.

Про це повідомляє посольство України в Угорщині, передає УП.

1 березня в Міністерстві інфраструктури України відбулася двостороння зустріч із заступником державного секретаря з питань регіональної і прикордонної співпраці МЗС Угорщини Петером Кішш-Парціу і послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто.

«Угорською стороною було зазначено, що буде розроблене техніко-економічне обґрунтування будівництва нового мосту через р. Тиса біля м. Чоп і після 2020 року буде знайдено фінансування для його будівництва», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нині триває робота щодо зменшення часу проходження потяга Мукачево-Будапешт з 7 до 6 годин.

«На зустрічі було обговорено важливі питання двосторонньої співпраці, насамперед поточна ситуація щодо інфраструктурних проектів Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, який було підписано 24 листопада 2016 року в м. Будапешт: Об’їзна автомобільна дорога м. Берегово та с. Астей до КПП «Лужанка»; М-24 Велика Добронь – Мукачеве – Берегове – КПП «Лужанка», км 24+675 – км 49+715; М-23 Берегове – Виноградів– В. Копаня, км 2+700 – км 21+400; М-26 КПП «Вилок» – Вилок– Неветленфолу – КПП «Дякове», км 0+000 – км 10+700; М-08 обхід м. Ужгород – КПП «Ужгород», км 0+000 – км 14+900», – сказано в повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.