дивись.info

В Україні стартувала виплата субсидій готівкою

В Україні стартувала виплата субсидій готівкою

З 1 березня 2019 року в Україні починається виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на початку лютого.

За порядком виплат, у березні 2019 року пенсіонери отримають субсидію за лютий 2019 року разом з пенсією через банк або через “Укрпошту”.

Уряд розрахував, що пенсіонери складають близько 70% всіх отримувачів субсидій.

Усі інші субсидианти зможуть отримати субсидію з 12 березня у відділенні Ощадбанку. Потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. Крім цього, Ощадбанк ввів попередню реєстрацію для громадян.

З 1 березня таке поняття, як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою і повинно самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію.

На субсидію наступного місяця не буде впливати оплата комунальних платежів після 20 березня.

У разі якщо станом на травень 2019 року у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 грн, субсидію на сезон 2019-2020 рр. не призначать.

У травні всім одержувачам субсидій потрібно також обов’язково подати заяву та декларацію про доходи до управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги буде стосуватися лише тих, хто звернувся за субсидією вперше в 2019 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.