• USD: 32.18
  • EUR: 33.92

На Буковині священики побилися під час переходу громади до ПЦУ

На Буковині священики побилися під час переходу громади до ПЦУ
Фото: відкриті джерела

У Чернівецькій області під час зборів церковної громади села Бережонка про перехід до Православної церкви України між священиками сталася бійка.

У Чернівецькій області під час зборів церковної громади села Бережонка про перехід до Православної церкви України між священиками сталася бійка.

Як повідомляє Молодий буковинець на зборах релігійної громади церкви святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова  були присутні 192 мешканці села.

На них були присутні 192 жителя Бережонки, з яких 164 проголосували за входження до складу ПЦУ, 18 були проти цього, а 10 утрималися від будь-якого рішення.

Це вже 14 церковна громада на Буковині, яка ухвалила рішення про перехід до ПЦУ.

"На збори привезли прихожан з сусідніх сіл Замостя, Мілієво, Коритне, які виступали проти переходу церкви до ПЦУ.  Священик церкви Іоанна Богослова отець Миколай під час зборів вдарив благочинного Вижницького району Іллю Кігніцького, який отримав травми обличчя. Отець Миколай звинуватив його у тому, що він навмисне підбурює людей і є розкольником", - пише видання. 

У відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомили, що до Вижницького відділення поліції надійшла заява від представника релігійної громади с. Бережонка. 

Заявник повідомив, що під час обговорення питання переходу до Православної церкви України виникла суперечка громадян. Звернення зареєстроване в Журналі єдиного обліку.

Поліція проводить перевірку інформації, встановлює обставини та учасників інциденту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: