дивись.info

Львів’янам показали, як працює станція очистки фільтратів на Грибовицькому сміттєзвалищі (фото)

Львів’янам показали, як працює станція очистки фільтратів на Грибовицькому сміттєзвалищі (фото)

Сьогодні журналістам показали, як виглядають дамба та станція очистки фільтратів Грибовицького полігону ТПВ, який незабаром мають рекультивувати.

Чиновники ЛМР проінспектували небезпечний об’єкт.

Протягом минулого року на полігоні мали провести роботи з посилення дамб, що встановлені на озерах відстійників фільтратів, а також збільшити потужність станції очистки фільтратів.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак під час огляду зауважив, що дамба на полігоні потужна й витоків немає. Він пояснив, що заміри зафіксували падіння рівня фільтратів орієнтовно на 1,5 метра. За його словами, завдяки роботі станції з очистки фільтрату впав рівень фільтратів та загально тиск на дамбу сміттєзвалища. За даними ЛМР завдяки технічному переоснащенню станції вдалося збільшити її потужність до 250 кубометрів фільтратів на добу.

За словами Сергія Сала, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР, станція очистки фільтратів працює на полігоні майже рік. «Запустили ми її в кінці квітня минулого року», – говорить Сергій Сало.

Читайте також: Директор «Зеленого міста» відповів на запитання львів’ян (відео)

Він додає, що після кількаступеневої очистки фільтратів за допомогою спеціальних реагентів, усе потрапляє до каналізаційних установ Львова, але небезпеки не несе. За рік роботи станції переробили близько 80 тис кубічних метрів фільтрату.

Нагадаємо, цього року мають початися роботи з рекультивації Грибовицького полігону ТВП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.