дивись.info

Українець намагався розмитнити автомобіль, занизивши його ціну удвічі

Українець намагався розмитнити автомобіль, занизивши його ціну удвічі

Працівники Львівської митниці ДФС виявили махінацію з оформленням дорогого позашляховика.

Про це повідомили в ДФС у Львівській області.

До митного оформлення у відділ митного оформлення «Скнилів» митного поста «Західний» у режимі «імпорт» було подано електронну митну декларацію разом з товаросупровідними документами на легковий автомобіль «VOLKSWAGEN TOUAREG» 2014 року випуску.

Згідно з ними, продавцем транспортного засобу було зазначено компанію з Німеччини, отримувачем – мешканця Херсона. Згідно з поданими товаросупровідними документами, а також митною декларацією, заявлена вартість автомобіля становила 12 500 євро, а загальна сума сплачених митних платежів за вказаною митною декларацією – майже 381 тисяча гривень.

Працівники митниці вирішили перевірити операцію, скерувавши запит до митних органів Німеччини. Згідно з отриманою відповіддю, цей автомобіль було продано громадянину, про котрого не згадано в поданих документах, за 25 тисяч євро.

Так, встановлено, що громадянин, що подав документи для оформлення українським митникам, з метою ухилення від сплати митних платежів у повному розмірі, надав договір купівлі-продажу з неправдивими відомостями щодо вартості транспортного засобу та його покупця. Сума несплачених митних платежів за цей транспортний засіб – майже 130 тисяч гривень.

Справу буде скеровано до суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.