дивись.info

На реконструкцію сміттєзвалища у Самборі витратять понад 73 мільйони гривень

На реконструкцію сміттєзвалища у Самборі витратять понад 73 мільйони гривень

Сьогодні Самбірське КП «Об’єднане» уклало угоду на суму понад 73 мільйони 370 тисяч гривень  з ТОВ «Вельт капітал» на реконструкція полігону ТПВ.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Початкова вартість тендеру була 76 740 441 гривень. На торги зголосилися дві компанії – ТОВ «Вельт капітал» та ТОВ «Виробничо-консалтингова компанія М-В-Еко». Перемогла в аукціоні перша фірма знизивши ціну на понад 3 мільйони гривень.

Згідно із договором, роботи мають тривати з 2019 по 2026 рік.

Переможець торгів ТОВ «Вельт капітал», згідно із даними YouControl, було зареєстроване у вересні 2016 року і тільки торік виграло державних тендерів на понад 511 мільйони гривень. Компанія зареєструвала 27 видів робіт, з яких основним є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Керівником і єдиним засновником компанії є Тетяна Павленко, раніше  – Ярина Газда, яка була керівником кількох компаній, зареєстрованих, зокрема, у Слов’янську Донецької області (у період з 25 лютого по 5 березня їхня діяльність була припинена). Розмір статутного капіталу – мільйон гривень.

ТОВ «Вельт капітал» неабияк щастить у тендерах. Якщо 2016 року компанія отримала замовлень на майже 10,5 мільйона гривень, то 2018 сума перевалила за півмільярда.

Раніше ТОВ «Вельт капітал» вже була помічена в імітуванні торгів з пов’язаними фірмами, зокрема таку ситуацію «Наші гроші» виявили під час тендеру на реконструкцію будівлі колишнього Російського культурного центру у Львові. Конкурентом компанія була фірма «Арагас». Загалом на тендерах фірми зустрічалися 16 разів, серед них «Арагас» не переміг жодного разу. Зараз власником приватного підприємства є Роман Жук. А «Вельт капітал» належить Тетяні Павленко. Раніше власницею обох цих компаній була Ярина Газда.

У тендерній документації ТОВ «Вельт капітал» надала довідку про залучення субпідрядника ТОВ «Компанія «Рубіж» з Києва, яка на ринку вже понад 23 роки. Її засновником і керівником є Едвард Кравцов.

До слова, фірма-конкурент на торгах за право реконструював сміттєзвалище, має статутний капітал усього у 100 гривень. Жодних даних про державні тендери немає. Водночас документи подані на тендер на сайті ProZorro недоступні.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.