дивись.info

Поліція затримала на хабарі керівника управління Львівської міськради (фото)

Поліція затримала на хабарі керівника управління Львівської міськради (фото)

Вимагав та отримував від переможців тендеру «відкати» за виконання певних умов по договору. Сума «відкату» становила один відсоток.

Затримали посадовця сьогодні, 5 березня, під час отримання неправомірної вигоди, про це інформують у прес-службі Нацполіції України.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції задокументували протиправну діяльність керівника одного з управлінь Львівської міської ради. Посадовець організував «прозорий» механізм підписання необхідних документів для подальшого виконання робіт переможцями тендеру.

Так, було встановлено, що за погодження кошторисної документації з виконання ремонтно-будівельних робіт вулиць на території одного з районів м. Львова вимагав один відсоток «відкату» від загальної суми договору.

Сьогодні, 5 березня оперативники УЗЕ, слідчі поліції Львівської області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали посадовця. Кошти, отримані у якості неправомірної вигоди було вилучено з кишені куртки правопорушника.

Затримання проведено у закладі громадського харчування неподалік міської ради м. Львова.  На даний час проводяться обшуки у приміщенні Львівської міської ради.

Як інформують у прес-службі Львівської міськради, начальника управління фінансового контролю ЛМР затримали з підозрою в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 8 тис грн. Якщо факти незаконних дій посадової особи будуть підтверджені, Львівська міська рада вимагає від правоохоронців об’єктивного розслідування та покарання.

Зараз в кабінеті управління фінансового контролю ЛМР правоохоронні органи проводять обшук.

«Львівська міська рада засуджує будь-які прояви хабарництва з боку посадових осіб. Нечесні люди не мають права працювати в органах місцевого самоврядування чи будь-яких інших структурах, основне покликання яких — служити громаді», — прокоментував в.о. міського голови Львова Геннадій Васьків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.