дивись.info

Дрогобич очолив рейтинг прозорості великих міст України

Дрогобич очолив рейтинг прозорості великих міст України
Фото з відкритих джерел

Рейтинг було розроблено аналітиками антикорупційної організації Transparency International Україна.

Відтак, місто Дрогобич із результатом 86,9 бала посіло перше місце у рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України.

Друге місце посів Маріуполь (81,1), третє – Вінниця (76,03), четверте – Дніпро (70,26), за ними розмістились Житомир (67,83) та Покров (66,55), на п’ятому і шостому місці, відповідно. У топ-10 також опинився Львів, який набрав 65,15 балів і посів 7 сходинку.

Останню позицію, із сумарним результатом 8 балів, посіло місто Новомосковськ.

Нагадаємо, у 2017 році Дрогобич у цьому ж рейтингу посів 10 місце, із сумарною кількістю 46,2 бала, у квітні 2018 року Дрогобич, поступившись лише місту Львів, піднявся на 2 місце, а вже у серпні очолив рейтинг 100 найпрозоріших міст України.

Додамо, що Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, яка працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Організація розробила власну методологію на основі методології Transparency International Slovensko, яка включає оцінку прозорості закупівель органів місцевого самоврядування, доступності інформації для громадян та реагування влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.