дивись.info

Львів’ян зобов’яжуть прибирати за своїми чотирилапими

Львів’ян зобов’яжуть прибирати за своїми чотирилапими

До Правил благоустрою Львова внесуть зміни, за якими власників домашніх тварин зобов’яжуть прибирати за своїми улюбленцями у всіх місцях загального користування, включаючи території під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

Як пояснила автор запропонованих змін, голова екологічної комісії ЛМР Ірина Оршак, наразі обов’язок для господарів прибирати екскременти за своїми «чотирилапими» у місцях загального користування прописаний лише у Правилах утримання і поводження з тваринами, які рада ухвалила 2016 року.

«Натомість такого пункту досі нема у Правилах благоустрою Львова. Тож не можливо притягнути недобросовісних господарів тварин до адміністративної відповідальності. Це штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів. А всі ми прекрасно знаємо, що без покарання домогтися від багатьох громадян дотримання елементарних правил – як то прибирання за своїми собаками – складно. І дивно, що попри мій запит річної давнини із пропозицією узгодити між собою два нормативні документи, і досі цього не зроблено. Тому вирішила скористатися таким інструментом як написання проекту рішення міської ради, аби пришвидшити процес і врегулювати проблему», – коментує Ірина Оршак.

Проект ухвали про внесення змін до Правил благоустрою Львова депутати розглядатимуть на наступній сесії.

Читайте також: Сесію ЛМР перенесли через стоматологів (фото) 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.