дивись.info

Львівські рятувальники гасять велику торф’яну пожежу (фото)

10 березня о 07:15 поблизу с. Куличків Сокальського району сталося загорання торфу окремими осередками на площі близько 1,4 га.

До гасіння залучено 34 чол. о/с та 5 од. техніки ДСНС, інформує головне управління ДСНС України у Львівській області.

Наразі роботи по ліквідації пожежі тривають. До гасіння залучені 34 чоловіки особового складу ДСНС та 5 одиниць техніки.

Головне управління ДСНС у Львівській області звертається до населення дотримуватися правил пожежної безпеки, перебуваючи поблизу торфовищ, відпочиваючи на природі чи проводячи сільськогосподарські роботи.

Торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. У зв’язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін.

Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні. На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди, а горіння може тягнутися місяцями.

Будьте обережні у поводженні з вогнем. Не спалюйте суху траву й сміття. Не забувайте, що запобігти торф’яним пожежам завжди легше, ніж їх загасити.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.