дивись.info

Герб князя і Адамова голова: ще три підрозділи ЗСУ отримали нову символіку

Герб князя і Адамова голова: ще три підрозділи ЗСУ отримали нову символіку

Три бойові бригади Збройних Сил України, 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького та 58 омпбр, отримали нову символіку.

Про це повідомили у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Нарукавний знак (нашивка, патч) кожної бригади містить у собі її особливу історію, зашифровану у емблемах та символах. Для кожної військової частини власна символіка – це почесна відзнака, що допомагає зберігати унікальність.

Завдяки роботі групи Віталій Гайдукевич та фахівців відділу геральдики ГУРСМЗ офіційно затверджену символіку на днях отримали ще три бойові бригади Збройних Сил України: 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького, 58 омпбр.

«Чому такі емблеми у 30 і 58? Тому що в Україні була справжня шляхта, яка хотіла і вміла заливати за комір ворогові, і московитам зокрема. 30-ка з честю носить ім’я і герб князя Костянтина Острозького. 58-ма так само з честю носитиме ім’я і герб гетьмана Івана Виговського. Що ж до черепу 72-ки, то Адамова голова, це цікавий символ, який старіший ніж ХХ століття. Це символ презирства до смерті, символ тих, хто штурмує і веде бої на найскладніших ділянках.

Чи це все? Ні. Далі буде. Зараз на фінішному етапі символіка структур ССО, вже розпочата робота над символікою частин ДШВ і КМП. Все це буде красиво і змістовно. Бо ЗСУ гідні кращого. Бо це наше нове військо», – написав у себе на сторінці Гайдукевич.

Нагадаємо, нещодавно також затвердили нові емблеми 93 бригади, 55 бригади, 27 бригади, 19 бригади, 46 окремого батальйону «Донбас-Україна», частин і структур Командування морської піхоти ВМС ЗСУ та структур військових з’єднань.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.