дивись.info

Бійцям-добровольцям з Львівщини виплатять одноразову допомогу

Бійцям-добровольцям з Львівщини виплатять одноразову допомогу

До Дня Добровольця новітні українські герої Львівщини отримають винагороду.

Відповідне звернення депутата Львівської облради від фракції «Громадянська позиція» Уляни Дорош сьогодні, під час пленарного засідання, підтримало 63 обранці.

«Винагороду у розмірі тисячу гривень отримають 235 бійців-добровольців, які визнані на офіційному рівні та проживають в області. Розуміємо, що жодні гроші не компенсують їхнє здоров’я та тривогу рідних але, тим не менше, робимо усе для того, щоб інтереси захисників були відстояні на гідному рівні. Дякую колегам-депутатам за підтримку», – прокоментувала рішення облради Уляна Дорош. Вона також наголосила: детальну інформацію можна отримати у департаменті соціального захисту населення ЛОДА.

«В Україні 14 березня цього року відзначатиметься День українського добровольця. Ця дата встановлена 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги й турботи до учасників добровольчих формувань та для підтримки ініціативи громадськості.

У зв’язку із відзначенням цієї дати, від імені депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО у Львівській обласній раді» та від себе особисто, звертаюся до Вас вдруге із проханням посприяти в наданні вищезазначеній категорії мешканців Львівщини одноразової адресної допомоги в розмірі 1000,0 гривень –  як подяки за жертовне служіння українському народові.

Станом на 20 лютого 2019 року, на території Львівської області налічується 235 визнаних бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Сподіваюся  на належний розгляд цієї ініціативи та прийняття відповідного рішення, про що прошу повідомити мене в установленому порядку», – йдеться в тексті звернення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.