дивись.info

Садовий відбувся легким переляком, – Ганущин

Садовий відбувся легким переляком, – Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин пояснив виключення з порядку денного сесії питання про «сміттєвий меморандум» бажанням піти назустріч міським депутатам.

Про це він заявив під час брифінгу, передає кореспондент Дивись.info.

«Дві причини зумовили перегляд цієї ініціативи. Так, із перших днів її внесення в депутатські комісії ми перебували в контакті виключно з депутатами міської ради, головами фракцій, не мали жодного контакту з представниками виконавчої вертикалі, включно з Андрієм Садовим, які просто усунулися від цього питання. Очевидно, воно для них було страшенно незручним. І я поділяю їхній переляк і переляк міського голови Львова, тому що він особисто до цього був не готовий. Але депутатський корпус міськради активно відреагував на цю позицію, ми були разом на кількох ефірах, де вони публічно на камери зверталися до нас, щоб залишити це рішення в силі. Вчора під таким проханням до нас підписалася більшість фракцій ЛМР. Прийшов уповноважений ними представник – Валерія Веремчука і звернувся з тим, щоби відкласти це питання, а терміни, передбачені рішенням облради стосовно 31 червня, залишити незмінними. Це перша причина того, чому Андрій Іванович відбувся легким переляком», – пояснив голова облради.

Водночас, за його словами, є ще одна причина – політична.

«Із врахуванням ситуації, яка склалася, коли, я так розумію, з якихось власних міркувань Андрій Іванович зняв свою кандидатуру на користь кандидата в президенти Анатолія Гриценка, потім до них приєднався керівник партії «Народний контроль». Очевидно, для багатьох депутатів, керівників фракцій в сесійній залі так чи інакше це питання було би страшенно незручним. І не хотілося, так би мовити, ламати ситуацію через коліно», – додав Олександр Ганущин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.