дивись.info

Україна вперше відкрила національний стенд на Лондонському книжковому ярмарку

Україна вперше відкрила національний стенд на Лондонському книжковому ярмарку
Фото: Укрінформ
Національний стенд, організований командою Українського інституту книги, вперше представлено на 48-му Лондонському книжковому ярмарку, що проходить з 12 до 14 березня.
Про це повідомляє Укрінформ.

“Візуальною основою українського стенда стали ілюстрації до книжки “Аграфка” художників Романи Романишиної та Андрія Лесіва, лауреатів премії Bologna Ragazzi Award 2018 року”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що офіційне відкриття стенду відбулося 12 березня о 17.00 за київським часом. Українську делегацію очолює міністр культури Євген Нищук. Він повідомив,  що представлення національного стенда на такому престижному форумі є свідченням командної, злагодженої роботи державних інституцій та представників української книговидавничої сфери.

“Вихід на світовий книжковий ярмарок у Лондоні – це ще один якісний крок для розвитку книжкової індустрії в Україні, до промоції українських авторів через переклади, через ілюстраторів, через видавців, зрештою це промоція України”, – додав Нищук.

Відтак, країну на Лондонському книжковому ярмарку представляють 12 видавництв: “А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га”, “Видавництво Старого Лева”, “Наш Формат”, “Астра”, “BOOK CHEF”, “Фонтан казок”, “Каламар”, “КМ-Букс”, “Magenta”, “Nebo BookLab”, “Ранок”, “Самміт-книга”. Крім того, свої книжки на стенді презентує Український інститут національної пам’яті та організація “Українсько-єврейська зустріч”. Також буде презентовано англомовну книгу – мандрівку Україною від видавництва “Книголав”.

Нагадаємо, що Лондонський книжковий ярмарок – одна з найбільш масштабних міжнародних бізнес-подій книжкового світу, майданчик для переговорів, купівлі прав та демонстрації видавничих досягнень країн. За інформацією організаторів, на 48-му Лондонському книжковому ярмарку очікується понад 1700 учасників та понад 25 000 відвідувачів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.