дивись.info

До поліції Львівщини надійшло 42 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

До поліції Львівщини надійшло 42 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

Трьох правопорушників вже притягнуто до адміністративної відповідальності.

Як інформують у прес-службі поліції Львівської області, станом на 13 березня у Львові та області до поліції надійшло 42 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Усі звернення зареєстровані у Журнал єдиного обліку, в усіх випадках на місцях подій працювали слідчо-оперативні групи.

На розгляд суду вже скеровано вісім адміністративних протоколів. Зокрема, два адмінпротоколи поліцейські склали за ч.2 ст.212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП, ще один за ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) КУпАП, чотири адмінпротоколи – за ст.173 (дрібне хуліганство) КУпАП та ще один – за ч.1 ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Троє правопорушників вже притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів. За іншими повідомленнями проводиться перевірка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.