дивись.info

Петиція за легалізацію марихуани в медичних цілях набрала необхідну кількість голосів

Петиція за легалізацію марихуани в медичних цілях набрала необхідну кількість голосів

Петиція на сайті Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання марихуани в медичних та наукових цілях набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Тепер парламент буде зобов’язаний розглянути петицію. Сам збір підписів закінчиться 30 квітня 2019 року.

«[Вимагаємо] Законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту та ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу та багатьох інших важких хвороб», – вказав автор петиції Геннадій Шабас.

Під петицією за відповідні зміни в законодавстві підписалася низка українських громадських організацій і благодійних фондів.

Нагадаємо, 31 січня в підтримку використання марихуани в медичних і наукових цілях висловилася в.о. МОЗ України Уляна Супрун.

«Чи виправдане таке використання? Вчені, лікарі і пацієнти по всьому світу говорять, що так. Медичний каннабіс допомагає полегшити страждання пацієнтів і нормалізувати самопочуття при низці важких захворювань і станів. Тому використовувати його у медицині, звичайно з певними застереженнями, нормальна світова практика», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.