дивись.info

Львів’ян запрошують на вечір спілкування про мобільність Львова

Львів’ян запрошують на вечір спілкування про мобільність Львова

У вівторок, 19 березня, о 18.30 у кафе Ратуша (площа Ринок, 1) відбудеться вечір спілкування про міську мобільність Львова.

У ЛМР повідомляють, що ця подія є хорошою нагодою ознайомитися з першими результатами розробки Плану сталої міської мобільності Львова. ПСММ — це стратегічний документ, який повинен визначати напрям розвитку транспорту Львова на наступні 10 років.

“Розробка цього Плану є на суперактивному етапі. Заплановано, що у вересні 2019 року План буде готовий та затверджений Львівською міською радою”, – йдеться у повідомленні.

«Комфорт життя в місті поміж іншим дуже залежить від того, наскільки швидко та зручно ми маємо можливість пересуватись в ньому для здійснення своїх потреб. Автомобіль — це класно, а розумний підхід до його використання — ще краще. Хотіли б представити європейський досвід та наші напрацювання стосовно плану сталої міської мобільності. Приходьте, послухаєте, поділитесь своїми думками. І не кажіть потім „дайте пройти“ чи нас не питали» — розповіла координатор проекту Інтегрований розвиток міст України у Львові Марта Пастух.

Зазначається, що на зустрічі заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради Львова Андрій Білий запрезентує перші напрацювання Плану сталої міської мобільності Львова (ПСММ).

Також експерт з планування міста, колишній керівник управління транспорту Берліна, який консультує Львів у процесі розробки Плану сталої мобільності Львова Буркгард Горн розповість про досвід створення таких Планів, та який вигляд такого документу мають міста Німеччини. Буркгард Горн поділиться своїми враженнями, які отримав під час візитів до Львова. Розкаже про основні принципи/рішення, які варто врахувати львівським експертам для розвитку сталої мобільності міста.

Вхід вільний.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.