дивись.info

Львівські митники вилучили у німця колекцію старовинних монет (фото)

Львівські митники вилучили у німця колекцію старовинних монет (фото)

Працівники Львівської митниці ДФС та співробітники управління СБУ у Львівській області викрили спробу незаконного вивезення з України 29 старовинних монет.

Як інформує прес-служба ДФС у Львівській області, громадянин Німеччини, що прямував до Республіки Польщі через митний пост «Шегині – Медика» мав у наявності товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. У салоні в альбомах митники виявили 29 монет, серед яких періоду царської Росії різного номіналу 1863 – 1916 років, дві монети з написом “Денга” 1743 та 1746 років та інші.

Відповідно до ч. 1 ст. 197 МКУ, у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України.

Митний контроль та митне оформлення таких монет здійснюють митниці ДФС на підставі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України, виданого Мінкультури України за формою, встановленою постановою № 984.

За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.