дивись.info

Львівські ветеринари встановили персональний рекорд з порятунку чотирилапого

Львівські ветеринари встановили персональний рекорд з порятунку чотирилапого
Фото: ЛКП "Лев"

Нещодавно до ЛКП «Лев» з вулиці у критичному стані потрапила німецька вівчарка 7-8 років, якій терміново потрібно було провести хірургічне втручання.

У ЛКП зазначають, що на животі у собаки (Арчі) була пухлина, що важила 6 кілограмів.

«Зрозуміло, що за 1-2 місяці таке новоутворення не розвинулося б. Припускаю, воно росло та розвивалося близько 8 місяців. Але Арчі потрапив до нас з вулиці і нам нічого не відомо про його попередню долю», – повідомив хірург, ветеринар Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев» Юрій Скочипець.

Фото: ЛКП “Лев”

Відтак, у чотирилапого діагностували великий доброякісний новоутвір. За словами ветеринарів він виник на місці травми, якогось механічного ушкодження. Відтак, ветеринари ЛКП «Лев» провели Арчі операцію.

«Це був мій особистий рекорд, я вперше видаляв таку велику пухлину. Вона важила 6 кілограмів. Раніше доводилось працювати з пухлинами масою максимум 3-4 кілограми»

Втім у ЛКП зазначили, що операція пройшла успішно.

Фото: ЛКП “Лев”

«Вона тривала 3 години, ми змогли повністю видалити цей новоутвір. Процес загоєння відбувається добре. Арчі вже не приймає антибіотиків, залишилось тільки найближчим часом зняти шви. За усіма іншими показниками, а ми провели багато аналізів, Арчі цілком здоровий собака, який проживе ще щонайменше здорових та щасливих 6 років. Звісно, у добрих дбайливих руках».

Фото: ЛКП “Лев”