дивись.info

У Львові підрозділи збройних сил отримали технічну допомогу від Канади (фото)

У Львові підрозділи збройних сил отримали технічну допомогу від Канади (фото)

56 одиниць автомобільної техніки передали представники військово-тренувальної місії ЗС Канади «Операція «UNIFIRE» для потреб підрозділів  військової служби правопорядку ЗС України.

Про це повідомляє медіа центр МОУ.

Відтак, зазначається, що церемонія вручення ключів та сертифікатів на автомобільну техніку відбулася у Львові, на базі Західного територіального управління ВСП ЗС України.

Зі слів представника канадської сторони цей проект готувався упродовж півтора року.

«Тоді працюючи із керівництвом ВСП ЗС України, ми визначили, які технічні ресурси має українська військова поліція. І що, власне необхідно для удосконалення тренувального процесу та виконання повсякденних завдань підрозділами ВСП ЗС України, – повідомляє офіцер військової поліції ЗС Канади капітан Берні Карон

Зокрема він зазначив, що у навчальному центрі ВСП та інших територіальних підрозділах. Звичайно, ми звернули увагу на осучасненні технічного парку автомобільної техніки служби. Нові автомобілі необхідні для курсантів навчального центру, слідчих ВСП, організації патрулювання у гарнізонах, супроводу колон, регулювання дорожнього руху під час пересування військової техніки та інших завдань, покладених на органи військової служби правопорядку. Нами було закуплено 56 автомобілів «Форд» різнихмодифікацій, які б дозволяли виконувати широкий спектр завдань. Починаючи від перевезення особового складу підрозділів, здійснення патрулювання,  позашляховиків підвищеної прохідності. Загальна сума витрат уряду Канади на втілення проекту – близько 1,2 мільйони канадських доларів.

Відтак, частина переданої техніки залишиться у Львові і буде використовуватись у інтересах навчального центру ВСП.

Зі слів представника армії Канади капітана Берні Карона, відтепер українські військові правоохоронці матимуть більш сучасну та новішу автомобільну техніку, ніж їх колеги із ЗС Канади. Адже усі автомобілі – 2018 року випуску. Капітан Берні Карон перебуває в Україні упродовж трьох років. Він відзначає разючі зміни, які відбулись за цей час у професійній підготовці українських ВСП. Завдяки новітнім підходам у навчанні та великій роботі керівництва служби.

Повідомляється, що нову техніку й підлеглі начальника25 навчального центру ВСП підполковника Олега Керницького.

«Це результат ефективної співпраці військових відомств України та Канади. Зокрема, підкомітету з питань реформування військової поліції, – говорить український офіцер. – Військово-технічна допомога з Канади значно підсилить наші можливості. Маємо чотири марки автомобілів: 10 мікроавтобусів Ford Transit для перевезення особового складу, повнопривідні Ford Ranger для потреб підрозділів спецпризначення, які виконують завдання щодо протидії диверсіям і терористичним актам. Тут питання швидкості і мобільності груп в приорітеті.  Ford Focus – патрульний автомобіль. Ford Kuga – автомобіль ВІБДР для супроводу колон військової техніки. Останній момент особливо актуальний. Бо оснащені старими радянськими УАЗиками екіпажі ВІБДР почасту не прискорювали рух колон техніки, а навпаки – сповільнювали рух через зношеність і давність автомобілів.

У навчальному центрі ВСП залишаться 14одиниць нової автомобільної техніки. Решта військово-технічної допомоги від уряду Канади будерівномірно розподілена між структурними підрозділами. Її отримають підрозділи Територіальних управлінь ВСП ЗСУ. Серед яких,зокрема, Східне ТУ ВСП до сфери територіальної відповідальності якого входить район проведення ООС у Донецькій та Луганських областях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.