дивись.info

Священник і діти переспівали хіт «Плакала» про знищену дорогу на Львівщині (відео)

Священник і діти переспівали хіт «Плакала» про знищену дорогу на Львівщині (відео)

До вщент розбитої дороги, яка з’єднує 11 сіл на Львівщині, жителі вирішили привернути увагу за допомогою переробленого хіта групи «Казка».

Кліп з’явився на сторінці автора ідеї та місцевого греко-католицького священика Романа Грома у Facebook. Він розраховує зібрати підписи до петицій, які повинні допомогти вирішити проблему.

На відео у комедійній формі показано жахливий стан шляху, яким не може проїхати ні швидка, ні пожежна допомога та й взагалі ніяка автівка, особливо у негоду. Дорогу тут ремонтують лише звичайною землею, якою засипають ями.

«Діяльність автодору тут обмежується тим, що коли-не-коли засипають більші ями шутром з річки», – йдеться у підписі до відео.

У самому ж ролику це ж сказано у більш сатиричній формі.

«Тут плакали усіх автівок водії – і „Лада“, і „Паджеро“ однаково», – співається у пісні.

У кліпі ж розвивається неабияке дійство: головний герой вимірює 40-сантиметрові ями рулеткою, роз’їжджає розбитою дорогою на авто, влаштовує із дітьми танцювальні флешмоби та навіть ««грає» на десятках калюж, як на барабанах.

У такий спосіб у селах розраховують зібрати підписи до електронних петицій, які направлені до Кабміну та Львівської облради. Для розгляду проблеми дороги на рівні області потрібно тисяча голосів, а от щоб на проблему звернув увагу уряд знадобиться аж 25 тисяч підписів.

Траса розташовується у Львівській області, Самбірському районі та простягається між селами Мшанець та Стрілки на приблизно 20 км. Загалом нею користуються 11 населених пунктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.