дивись.info

У Львові під час «Фройдівських читань» розкажуть про майбутнє психоаналізу

У Львові під час «Фройдівських читань» розкажуть про майбутнє психоаналізу
Фото: vsviti.com.ua

Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я запрошує усіх зацікавлених на третю публічну лекцію в рамках щорічної акції «Фройдівські читання у Львові».

У ЛМР повідомляють, що цього року «Фройдівські читання у Львові» відбудуться 2 травня у Львівському національному університеті Івана Франка за участю іноземного експерта. Лекцію «Мабутнє психоаналізу» прочитає професор Susann Heenen-Wolff — навчаючий психоаналітик, супервізор Бельгійської психоаналітичної асоціації, Міжнародної психоаналітичної асоціації, професор клінічної психології, професор Католицького університету Лювену (Бельгія), професор Вільного університету Брюсселю (Бельгія).

«Публічні академічні заходи на відзначання річниці з дня народження творця психоаналізу Зиґмунда Фройда для найширшого кола громадськості проводять вже багато років», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що «Фройдівські читання» — унікальна подія для України та Львова, бо до 2017 року вони проходили лише у двох містах — Відні і Вашингтоні. Після багаторічних переговорів з Міжнародним фондом імені Зиґмунда Фройда Львівський психоаналітичний інститут за ініціативи Почесного Амбасадора Львова Олександра Фільца отримав дозвіл від Наукової комісії фонду на проведення такої акції у Львові.

Відтак, цього року «Фройдівські читання у Львові» відбудуться 2 травня у Львівському національному університеті Івана Франка за участю іноземного експерта. Лекцію «Мабутнє психоаналізу» прочитає професор Susann Heenen-Wolff — навчаючий психоаналітик, супервізор Бельгійської психоаналітичної асоціації, Міжнародної психоаналітичної асоціації, професор клінічної психології, професор Католицького університету Лювену (Бельгія), професор Вільного університету Брюсселю (Бельгія).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.