дивись.info

Маємо з’єднати всі обласні центри якісними дорогами, – заявив Гройсман на Львівщині (фото)

Маємо з’єднати всі обласні центри якісними дорогами, – заявив Гройсман на Львівщині (фото)

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив під час візиту на Львівщину, – передає кореспондент Дивись.info.

Гройсман сьогодні відвдіав форум агровиробників АГРОПОРТ 2019, а також подивився, як триває ремонт дороги Львів-Пустомити-Мединичі, яку ремонтують з 2017 року. Зокрема, очільник уряду зауважив, що державна стратегія полягає у відмові від ямкового ремонту доріг до системних робіт.

«Ми маємо взагалі відійти від ямкового ремонту і робити системний ремонт доріг, передбачений Стратегією розвитку українських доріг, яку затвердили у 2018 році до 2022, – заявив Гройсман. – Ми маємо з’єднати всі обласні центри якісними дорогами. Але ми розуміємо, що доки будемо робити великий капітальний ремонт, є багато доріг в аварійному стані, тому що 20-30 років вони не робилися й розвалились. Тому автодор може використовувати кошти, аби робити тимчасове пломбування – ямковий ремонт. Його неможливо вважати постійним, це ремонт протиаварійний і тимчасовий. Головне від нього відходити і робити масштабні роботи й будівництво доріг».

«На прикладі Львова хочу показати, яким чином реалізовуємо стратегію. Фактично, 2018 – перший рік реалізації стратегії з’єднання обласних центрів. У нас Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород – це ті міста, з якими Львів уже з’єднаний дорогами. Зараз наше завдання з’єднати (Львів, – ред.) з західним кордоном і ще є питання розв’язання доріг всередині регіону», – пояснив Гройсман.

Цього року на ремонт частини дороги Львів-Пустомити-Мединичі передбачено з держбюджету понад 300 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.