дивись.info

У Львові триває виставка історій жителів Донбасу

У Львові триває виставка історій жителів Донбасу
Фото: прес-служба ЛМР

У Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (просп. Чорновола, 45 г, Барак #2) триває виставка «Восток-Дім.Усні історії в художній практиці».

У ЛМР повідомляють, що проект представляє історії людей, які під час конфлікту на сході України залишились жити в прифронтовій смузі Донбасу. В цих історіях учасники проекту розповідають про свій дім і його значення у їхньому житті.

Зазначається, що мета проекту — інтегрувати історії очевидців конфлікту в культурну пам’ять українського суспільства та створити поле для багатопланового діалогу і обговорення складних питань, пов’язаних з нинішнім конфліктом.

«Багатьом людям, що живуть далеко від зони бойових дій, важко зрозуміти мотиви, через які жителі прифронтової смуги відмовляються залишати свої домівки, незважаючи на постійну загрозу життю. Тенденція ділити суспільство, використовуючи категорії «патріоти» і «сепаратисти», не залишає місця нюансам сприйняття і співучасті, часто робить жителів прифронтової смуги «невидимими» представниками українського суспільства. Виставка допоможе зрозуміти, що таке дім для людей з різним досвідом — переселенців із зони конфлікту, жителів прифронтової смуги і тих, хто все життя прожили на одному місці під мирним небом», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що матеріал зібраний у прифронтовій смузі Луганської області в період з грудня 2016 року по червень 2017 року.

Додамо, що організаторами та партнерами заходу є Благодійний фонд «Восток-СОС» в партнерстві з Одіссея Донбас (ОДОС), виставка надрукована в рамках проекту при підтримці «Українського жіночого фонду», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».

Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 10:00 до 18:00, перерва 13:00−14:00. Виставка триватиме до 30 квітня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.