дивись.info

Сьогодні у Львові закривається в’їзд для автомобілів на автостанцію на площі Двіревій

Сьогодні у Львові закривається в’їзд для автомобілів на автостанцію на площі Двіревій

Сьогодні, 22 березня, розпочинається ІІ етап реконструкції, відповідно до якого відбудуться чергові зміни в організації дорожнього руху на площі.

«Триває реконструкція площі Двірцевої. Роботи розширюються і з 22 березня фактично розпочинаємо ІІ етап реконструкції площі.

Отож, 22 березня (п’ятниця) закривається в’їзд для автомобілів на автостанцію. З 25 березня (понеділок) буде закрито вже саму автостанцію. Відповідно з 25 березня усі міжнародні рейси будуть відправлятися з парковки біля вокзалу, поруч із зупинкою громадського транспорту. Також звідси буть відправлятися автобуси, які курсують в Трускавець і в Моршин. Усі інші автобуси, які зараз курсують до Автостанції на пл. Двірцевій, будуть перенесені на Приміський вокзал. Трамваї і міські автобуси курсуватимуть без змін. Відновити роботу Автостанції плануємо до кінця цього року.

З 26 березня (вівторок) буде перекрито для проїзду частини вулиці Чернівецької. Тобто права частина вулиці буде закрита, а на лівій буде організовано реверсний рух”, — розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Відтак, з 08.00 год 22 березня і до 08.00 год 26 березня проїзд транспорту на пл. Двірцевій буде здійснюватися відповідно до схеми № 2.

Схема 2