У Львові відзначили Міжнародний день театру

h_ua_den_teatra

Сьогодні, 25 березня, у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки, напередодні Міжнародного дня театру нагородили подяками від імені громади міста Львова провідних майстрів сцени та працівників театрів.

У ЛМР повідомляють, що також з нагоди професійного свята усі працівники львівських муніципальних театрів отримають премії в розмірі посадового окладу.

«Насправді, сьогодні тут мені дуже вільно бути, бо інколи, як приходиш на якусь зустріч, то ти почуваєшся дещо «не в своїй тарілці», дещо не дуже комфортно, а коли я приходжу у будь-який міський театр, то відчувається, що ви вмієте дуже добре «прокачувати» людей.

Є така традиція, що є один день на рік, коли день присвячений певній професії.

Я хочу від імені міста вам подякувати за те, що ви творите таку додану вартість, яка відрізняє Львів, яка відрізняє і творить таку велику атмосферу. Дякую за ту працю, яка є дуже рутинною, працю, яка є дуже натхненною, і просто хочу, щоб ви пам’ятали, що ваша професія дуже крута і вона нам дуже потрібна", — повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Відтак, за вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва провідних майстрів сцени та працівників театрів м. Львова, подяками нагороджено:

  • Лиховид Інну Миколаївну — артистку драми першої категорії Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки,
  • Демчука Володимира Ярославовича — завідувача господарською частиною Першого українського театру для дітей та юнацтва,
  • Микитюка Петра Івановича — провідного майстра сцена Львівського академічного духовного театру «Воскресіння»,
  • Фанту Володимира Васильовича — звукорежисера Львівського академічного театру імені Леся Курбаса,
  • Мельникова Володимира Вікторовича — актор 1 категорії Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

Нагадаємо, що 27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів. Міжнародний день театру відзначається щорічно з 1962 року, започаткований у Відні на 9-ому конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО у 1961 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: