дивись.info

На телеекрани виходить фільм про вбивство Каті Гандзюк

На телеекрани виходить фільм про вбивство Каті Гандзюк

Фільм-розслідування «Гандзюк: системне вбивство» цього тижня покажуть у вечірньому ефірі кількох телеканалів, інформує УП.

Як повідомив адвокат Масі Найєм, фільм покажуть: 26 березня, 21:00 – 24 канал; 27 березня, 21:15 – Перший:UA; 28 березня, 23:15 – Hromadske.UA; 29 березня, 18:00 – Hromadske.UA.

В основу фільму лягли факти, які збирали 8 місяців – від дня жорстокого нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, який призвів до смерті.

«Поки нас усіх роз’єднувала політика – вони навчилися вивозити нас на той світ, як метал вивозили з Донбасу. Час збирати каміння. Тому обов’язково подивіться фільм, щоби розуміти, що відбувається в країні. Це реальність. Не художня вигадка, – зазначив Найєм. – Ми втратили не вісім місяців, а ціле життя Каті. І просто хочемо за це відповідальності. Відповідальності всім, включаючи замовників і правоохоронців, які їх покривали».

Масі Найєм нагадав, що генпрокурор Юрій Луценко брав справу під особистий контроль, а поліція довго не передавала справу Службі безпеки України.

«Андрій Гордєєв, який, можливо, причетний до замовлення вбивства Каті, спілкується з головою СБУ Грицаком, той дзвонить генерал-майору Доценку і просить «відбалансувати» все назад по Гордєєву», – написав адвокат.

Зазначається, що один зі співорганізаторів Павловський багато разів контактував з правоохоронцями (прокуратура, поліція, колонія) після нападу на Катю. Три місяці після нападу ніхто його не чіпав.

«Жоден із правоохоронців у Херсоні не був звільнений. У фільмі чітко простежується нитка нахабною впевненості, що відповіді за вбивство Каті не буде», – заявив Найєм.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.