дивись.info

Сьогодні у Львові стартує Спартакіада України з футзалу

Сьогодні у Львові стартує Спартакіада України з футзалу

Сьогодні, 26 березня, стартує Спартакіада України з футзалу серед учнів закладів професійної освіти.

У ЛОДА повідомляють, що урочисте відкриття фінальних змагань Спартакіади України з футзалу серед учнів закладів професійної освіти відбудеться о 14:30 годині.

Спартакіада відбудеться у спортивному комплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.Гжицького.

Контактна особа – начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович (тел.: 067-603-8003).

Нагадаємо, що фінальні змагання Спартакіади України проводитимуться з 26 по 28 березня у спортивних залах Львівського торговельно-економічного університету та Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.Гжицького відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445.

Участь у змаганнях братимуть понад 150 учасників, що представлятимуть команди-фіналісти обласних змагань 11 регіонів України, зокрема м. Києва та 10 областей, – Київської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Вінницької, Січеславської, Сумської, Волинської, Закарпатської та Хмельницької областей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.