дивись.info

У Львівському історичному музеї презентували фотовиставку «Палац в саду – перлина Кримського ханства»

У Львівському історичному музеї презентували фотовиставку «Палац в саду – перлина Кримського ханства»

26 березня у Львівському історичному музеї відбулося відкриття фотовиставки «Палац в саду – перлина Кримського ханства».

У ЛМР повідомили, що участь у заході взяли переселенці з півострова, представники департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та представники місцевих громадських організацій.

Фотовиставка – авторський проект Вікторії Темної та Ігоря Сальникова під назвою «Палац в саду – перлина Кримського ханства».

Виставка присвячена спадщині кримськотатарського народу – палацу кримських ханів у Бахчисараї. Всі фотографії зроблені упродовж 2012-2013 рр. П’ятнадцять планшетів з фотографіями розкажуть про унікальну архітектуру та інтер’єри комплексу Ханського палацу.

Фотографи Ігор Сальников і Вікторія Темна переїхали з Криму до Львова у 2014 році, були членами Кримської організації Національної Спілки Журналістів України. Ігор Сальников – лауреат 1-ї премії творчого конкурсу «Срібне перо» у 2000 році.

Експозицію фотовиставки «Палац в саду – перлина Кримського ханства» можна переглянути до 6 травня 2019 року у Львівському історичному музеї.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.