дивись.info

BBC вибачилась і заплатить Порошенко за новину про його зустріч з Трампом

BBC вибачилась і заплатить Порошенко за новину про його зустріч з Трампом

Британська мовна корпорація (BBC) вибачилася перед президентом України Петром Порошенко і погодилася виплатити йому компенсацію через публікацію, в якій йшлося про його зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

Як повідомляє прес-служба корпорації, вибачення пов’язані зі статтею, в якій говорилося, що за продовження зустрічі Порошенко і Трампа в червні 2017 року нібито було заплачено 400 тисяч доларів. Відповідно до публікації, гроші могли бути перераховані колишньому адвокату Трампа Майклу Коену.

Повідомлення про передачу грошей за продовження зустрічі виявилися помилковими.
Справа слухалася у Високому суді Лондона, на процесі були присутні представники BBC.

«Оскільки Високий суд встановив, що це твердження (про плату за продовження зустрічі) було представлено у викладеному вище ключі, ми раді визнати, що твердження було невірним», – заявив юрист BBC в суді.

«Ми приносимо вибачення пану Порошенку за будь-який заподіяний збиток і готові відшкодувати йому збитки, судові витрати; ми також взяли участь у спільній заяві на відкритому судовому засіданні», – продовжив він.

Стаття про зустріч Порошенка і Трампа була опублікована в травні минулого року. Зараз вона видалена з усіх ресурсів BBC.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.