дивись.info

«На дембель»: собака з передової шукає родину у Львові

«На дембель»: собака з передової шукає родину у Львові

У Львові шукають родину з будинком і подвір’ям для собаки, який ніс службу у зоні бойових дій на передовій. «Боєць» з позивним Білий виріс під обстрілами, але залишився дуже лагідним.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомила боєць та волонтер Маруся Звіробій.

«Відриваю вам від свого серця побратима з важкою фронтовою долею! Львів! Він їде до вас! Потрібна родина з будинком, де є подвір’я. Віддамо брата тільки в найкращі руки і будемо приїздити провідувати всім батальйоном.

Це боєць з позивним Білий, виріс під обстрілами, молодий пес, чергував з нашими бійцями на нулі, пережив жахливі обстріли з усього і тому вже не боїться їх, тільки як чує постріли чи вибухи, то обережно обходить периметр і перевіряє ситуацію. Але попри війну, залишився дуже лагідним до людей. Об’їздив і оббігав усі місцеві мінні поля і залишився живим. Його найближчою родиною досі були тільки Збройні Сили України, морпіхи та десантники. Тому пес дисциплінований і має хорошу фізичну форму. Але оскільки дитинства в нього не було, то ще дуже любить лащитись і обійматись», – написала Маруся Звіробій

І зазначила, що для дому буде надійним охоронцем, а для дітей хорошим другом.

«Мені його на фронті не вистачатиме, але довгого життя йому тут не буде і його вислуга дозволяє закінчити контракт та ще пожити нормально з пільгами і смачними балабасами. Розраховую на вашу допомогу. Знаю, які гори вміє звертати Львів. Давайте знайдемо цьому воїну кращу долю!» – додала Маруся.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.