дивись.info

Як у Львові святкуватимуть 25-річчя Навчально-реабілітаційного центру «Джерело»

Як у Львові святкуватимуть 25-річчя Навчально-реабілітаційного центру «Джерело»

З нагоди святкування 25-річчя Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» у Львові організовують «Тиждень культури прийняття», – повідомили організатори.

Протягом 1-8 квітня на львів’ян та гостей міста чекає багато заходів і зокрема масштабний благодійний концерт «Джерело скликає друзів», які мають на меті привернути увагу до потреб людей з інвалідністю та  змінити ставлення до них.

«Ще 25 років тому «Джерело» почалося із садочкової групи. Потім ми почали надавати послуги для дітей шкільного віку, а сьогодні й для осіб з інвалідністю віком 18-45 років, – каже директор центру «Джерело» Зореслава Люльчак. – Ми готові розвиватися і розширюватися для того, щоб допомогти якомога більшій кількості охочих приєднатися до нас. Хочеться, щоб ми всі зрозуміли: чим ближче будуть такі люди поруч із нами, тим легше нам буде  розуміти їх та їхні проблеми. Сподіваюся, що цей «Тиждень культури прийняття» допоможе нам  вчитися взаємодіяти із дещо не схожими на нас, не  відгороджуватися від цього».

У рамках «Тижня культури прийняття» відбудуться благодійні вистави у Театрі Лесі Українки та Леся Курбаса, театр Домус у палаці Хоткевича поставить виставу «Вільні метелики», у органному залі покажуть відео-шоу «Данте – симвонія», Центр Довженка та LvivFilmCentre проведуть перегляди фільму та мультфільму, після чого їх обговорюватимуть. Володимир Бєглов виступить з лекцією «Мова ворожнечі: від слова до діла» та багато інших. До того ж, 8 квітня «Джерело» запрошує всіх охочих завітати до їхнього закладу на День відкритих дверей.

Власне сам благодійний концерт «Джерело скликає друзів» відбудеться 7 квітня в Українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.  Наприкінці діти і молодь із інвалідністю вийдуть на сцену. До того ж буде організовано збір коштів для підтримки функціонування центру.

Сьогодні у «Джерелі» отримують допомогу понад 200 людей із інвалідністю із різних куточків України.

Вікторія Капустинська

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.