дивись.info

Через завищені тарифи НКРЕКП оштрафувала ПАТ «Львівгаз»

Через завищені тарифи НКРЕКП оштрафувала ПАТ «Львівгаз»

Сьогодні, 29 березня, відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на якому ухвалили рішення щодо накладення штрафу  у розмірі 850 тис грн на ПАТ «Львівгаз».

У ЛОДА повідомляють, що накладення штрафу ухвалили за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

Також відомо, що НКРЕКП підготує звернення до Антимонопольного комітету щодо можливого зловживання монопольним становищем облгазами.

«Компанія має виставляти рахунки побутовим споживачам виключно по показам лічильників споживачів. Що стосується обсягів газу для приведення до стандартних умов, це є складовою граничних обсягів технологічних витрат та втрат. Вони включені до тарифу на розподіл природного газу і вже сплачуються споживачем», – повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Нагадаємо, що 5 березня у Львівській обласній державній адміністрації за ініціативи департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулась нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Филипіва щодо проблемних питань стосовно включення до Рахунків за спожитий природній газ у січні 2019 року побутовим споживачам вартості об’єму природного газу приведеного до стандартних умов відповідно до коригуючого коефіцієнту. За результатами наради направлено звернення на голову НКРЕКП щодо дотримання Ліцензійних умов ведення господарської діяльності ПАТ «Львівгаз».

Окрім цього, раніше прийнято постанову НКРЕКП від 23.11.2018 № 1505 «Щодо заборони ПАТ «Львівгаз» приводити об’єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовим споживачам».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.