дивись.info

Посла України в Туреччині визнали найактивнішим іноземним дипломатом

Посла України в Туреччині визнали найактивнішим іноземним дипломатом
Посла України визнано найактивнішим іноземним дипломатом в Туреччині за підсумками минулого року.

Нагороду дипломату вручила Асоціація Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya, передає Укрінформ.

“З часу вступу на посаду посла в Туреччині ви доклали дуже багато зусиль для того, щоб представити Україну по всій країні… Ми переконані, що ви і ваша активна команда зможете зробити ще більший внесок як в розвиток двосторонніх відносин наших країн, так і у розвиток регіональної співпраці”, – повідомив під час вручення нагороди голова асоціації Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya Хікмет Ерен.

Він пояснив, що нагорода є щорічною, її отримує один із голів диппредставництв іноземних держав, які працюють в Туреччині та роблять значний внесок зокрема для посилення співпраці на регіональному рівні.

Зазначається, що у свою чергу, посол України в Туреччині Андрій Сибіга подякував за високу оцінку роботи його та команди посольства, за плідну минулорічну співпрацю, поглиблення взаємодії на регіональному рівні.

“Всі візити в регіоні закінчуються практичними проектами і це важливо. Наприклад, результатом відвідання Мардіна (місто на південному сході Туреччини – ред.) стало проведення цієї осені спільного з місцевою владою заходу – участь українських дітей у фестивалі. Так само маємо контакти на рівні торгово-промислових палат в інших регіонах, зокрема в Ерзеруні та Шанлиурфі. Так само збільшується кількість українських туристів у ці регіони”, – додав Сибіга

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.