дивись.info

У Львові триває весняна висадка квітів

У Львові триває весняна висадка квітів
Фото: Олександр Мазуренко

Станом на сьогодні у Галицькому районі провели роботи з облаштування квіткового годинника біля пл. Митної.

У ЛМР повідомляють, що також висаджено квіти біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.

«Висадку квітів ми вже розпочали. Вже висаджено квіти на пл. Юра, біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому, а сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» висадила квіти на годинник біля пл. Митної.

У планах також висадка квітів на клумбах на пл. Катедральній, пл. Ринок, пр. Шевченка і пр. Свободи, біля пам’ятників Михайлові Грушевському, Степану Бандері і Адаму Міцкевичу, на території біля цирку та ін”, — розповів начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Віктор Дубиняк.

Відтак, за його словами, цього року, як і в минулому, Галицька районна адміністрація співпрацюватиме з двома фірмами — «Plantpol Україна» та «Гарденія» щодо облаштування квіткових клумб перелічених об’єктах. На проведення робіт з облаштування квіткових клумб та квіткових композицій у Галицькому районі передбачено 1,9 млн. грн.

Львівська міська рада закликає усіх власників приватних закладів в центрі міста та в інших районах долучитись до хорошої ініціативи з озеленення міста та висадки квітів. Також квітами будуть прикрашені балкони комунальних установ міста та облаштовані клумби біля закладів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.