дивись.info

У Львові відбувся мистецький захід за участі хору «Нескорені»

У Львові відбувся мистецький захід за участі хору «Нескорені»

Сьогодні, 29 березня, у палаці культури імені Гната Хоткевича відбувся концерт народного самодіяльного хору учасників визвольних змагань, УПА та ветеранів праці «Нескорені».

Про це повідомляють у ЛОДА.

Відтак, повідомляється, що у межах мистецької програми звучали пісенні перлини української хорової музичної класики, стрілецький та повстанський епос.

Зазначимо, що Народний самодіяльний хор учасників визвольних змагань, УПА та ветеранів праці «Нескорені» створений у 1993 році при Українській академії друкарства.

Засновник, диригент і художній керівник – Богдана-Олександра Сімович (Авдієвська).

Колектив засновано на хвилі національного пробудження й відродження української державності в середовищі колишніх політв’язнів. На той час у Львові утворилася обласна Спілка політв’язнів України, яка випускала часопис «Нескорені» і повернулася до рідного міста диригент-хормейстер Богдана Сімович (Авдієвська).

В основному колектив виступає в Україні: у Львові та Львівській області, Одесі, Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Дніпродзержинську, Черкасах, Чигирині, Суботові, в інших містах та селах України, гастролював у Польщі.

До репертуару входить українська хорова музична класика, стрілецький та повстанський епос.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.