Ветерани Львівщини стали бронзовими призерами Чемпіонату світу з легкої атлетики

56300189_284575689142694_8177299663485927424_n_1554277942_613x459.75_3_0

13 - 31 березня 2019 року в польському Торуні відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів спорту.

У ЛОДА повідомляють, що за перемогу в межах змагань боролись майже 2500 спортсменів із 88 країн світу.

«У віковій групі 70-75 років, на дистанції 10 км, команда у складі двох Львівських бігунів – Ігоря Лисого та Івана Урущака, а також легкоатлета з Івано-Франківська – Ігоря Костюка вибороли третє місце», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у віковій групі 75-79 років, команда у складі: Василь Крупський (Львів), Дмитро Лебєдєв (Київ) та Олександр Ліщук (Київ) вибороли третє командне місце у напівмарафоні.