дивись.info

Депутати не погодили виділення землі на Грибовицькому сміттєзвалищі під дегазацію

Депутати не погодили виділення землі на Грибовицькому сміттєзвалищі під дегазацію
Фото ІА Дивись.info

Депутати Львівської міської ради не погодили ЛКП «Збиранка» дозвіл виготовити технічну документацію щодо поділу земельної ділянки, яка розташована на території Малехівської сільської ради.

Згідно з проектом ухвали, земельну ділянку площею 5,4658 га на території Малехівської сільської ради пропонувалося поділити на дві: площею 5,4058 га та 0,0600 га.

«Є витяг із реєстру речових прав, станом на сьогодні зазначена земельна ділянка площею 5,4658 га є у власності Львівської міської ради. Крім того, є ще лист від голови Малехівської сільської ради від 3 квітня цього року, в якому вказано, що сільська рада не заперечує проти поділу Львівською міською радою зазначеної ділянки», – запевнила Ельвіра Колос.

Водночас депутат Маркіян Лопачак зачитав листа від Малехівської сільської ради, в якому депутати не підтримують поділ ділянки.

Натомість директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря пояснив, що менша ділянка площею 0,0600 га, яка мала б утворитися після поділу, повинна бути передана компанії, яка перемогла у конкурсі із проведення дегазації Грибовицького сміттєзвалища, який проводили спільно ЛКП «Збиранка» та ЛКП «Зелене місто».

«Це питання не так земельного характеру, як початку рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, яка фактично починається з дегазації. ЛКП «Збиранка» має надати фірмі земельну ділянку під встановлення установки для дегазації полігону. Для цього, відповідно, потрібно виготовити технічні умови», – заявив Вадим Ноздря.

За його словами, зобов’язання надати підприємству земельну ділянку було прописане в умовах інвестиційного конкурсу.

Однак низка депутатів висловили сумнів у прозорості конкурсу. На це директор підприємства відповів, що лобіює конкретне підприємство тому, що воно погодилося віддавати місту найбільшу частку своїх доходів – 12%, тоді як інші дві компанії пропонували віддавати лише 10%.

Втім, попри емоційні дискусії, більшість депутатів аргументи Вадима Ноздрі не переконали. За проект ухвали проголосували лише 22 міські обранці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.