дивись.info

Оголошено список українських музикантів, які мають шанс виступити на Sziget

Оголошено список українських музикантів, які мають шанс виступити на Sziget

Цього року введені нові правила, які «працюють» на артиста.

Організатори премії APPS Music х SZIGET: Awards оголосили лонг-лист участників відбору серед українських музикантів. До списку кандидатів на участь у фестивалі SZIGET потрапило 14 імен, передає Karabas.live.

Організатори сформували лонг-лист найактуальніших артистів станом на початок 2019 року. До списку входять: ADAM, Braii, Cape Cod, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], ЦеШо, OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO та Wavy Dem.

Фінал відбору відбудеться у травні. Переможець виступить на сцені Europe Stage у серпні на фестивалі Sziget в Будапешті.

Як зазначають організатори, буде обрано найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці і ступені визнання в Україні чи за кордоном.

«Ми вирішили почати з відбору у форматі, який нагадує community booking у практиці формування фестивальних лайн-апів. Це вибір за рекомендаціями експертів. Але маючи експертну основу, ми як і раніше хочемо почути публіку, інтерес, реакція і активність якої є стимулом для музикантів», – розповіла Ольга Єрмак, співорганізатор премії та промоутер Sziget Festival в Україні.

Жюрі обере свій ТОП з 5 участників, але кожен спостерігачі премії теж маєправо голосу. Наступним кроком премії стане зйомка 14 студійних лайвів на однй із найефектніших треків кожного номінанта. Саме ці відео побачать меломани, смак і відчуття актуальності яких і визначать переможця у двоетапному голосуванні.

Фестиваль SZIGET пройде в Будапешті з 7 по 13 серпня. Він вважається одним з найбільших фестивалів світу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.