дивись.info

На Львівщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 36 мільйонів

На Львівщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 36 мільйонів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність конвертаційного центру.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 205 („Фіктивне підприємництво”) та ст. 212 Кримінального кодексу України („Ухилення від сплати податків”) було встановлено осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки незаконні послуги з мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку, інформують у прес-службі ДФС у Львівській області.

Для прикриття незаконної діяльності використовувалась низка створених та придбаних підконтрольних підприємств, які формували податковий кредит з ПДВ за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних у суб’єктів господарювання-імпортерів та інших підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею.

Безготівкові кошти перераховані підприємствами реального сектора економіки нібито за придбані товари або послуги переводилися в готівку і передавалися замовникам конвертації за вирахуванням 10-13% за незаконні послуги.

Таким чином протягом 2018 року – березня 2019 року було проконвертовано понад 36 млн. гривень.

За результатами проведених обшуків у зловмисників вилучено печатки, документи, чорнові записи, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, готівкові кошти в національній та іноземній валюті. На рахунках низки транзитно-конвертаційних підприємств заблоковано суми ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.